nasgrafik.com "Nas Grup" Şirketler Grubu'na Aittir.
0216 419 00 10 ● nasgrafik@gmail.com

Kurumsal Kimlik Hizmeti

 

Kurumsal kimlik bir kurumun müşterileri ya da ilgili olduğu kitleye, kendini tanıttığı detaylar bütünüdür. Kurumsal kimliği oluşturmada ve uygulamadaki başarı kurumun ilgili alanlardaki diğer kurumlarla olan rekabetinde kendisine önemli bir artı sağlar. Kurumsal kimliği oluşturan unsurlar şu şekilde sıralanabilir: Şirket ismi, varsa şirketin alt şirketleri, logosu, web site tasarımı, görsel iletişimi sağlayacak temel malzemeler, kartvizitler, kurum isminin yazılı olduğu kâğıtlar, E-posta taslağı ve bültenlerdir. Bir kurum kurumsal kimliği bünyesinde çeşitli fuar ve sergilere katılabilir ya da bu şekil organizasyonlar düzenleyebilir. Çevre kurumsal kimliği oluşturan önemli bir faktör olup, şirket binaları, ofisler, çalışma alanları bunun içindedir. Kurumsal kimlikte detaylar önemlidir. Kimliğin içinde akılda kalıcı bir renk kullanmak, buna güzel bir örnektir. Kurumun ilgili kitle ile iletişiminde kullanılacak, kurama ait çeşitli dergiler, broşür, reklam, web site, katalog ve raporlar kurumsal kimlik oluşturmada kullanılır. Gene kuruma has kartvizit, çeşitli kartlar, web siteleri, zarflar, başlıklı kâğıt ve ajandalar, dikkat çekici ve fark yaratan bir kurum kimliği için atlanmaması gereken ayrıntılardır.

Etiketler:kurumsal kimlik, kurumsal kimlik tasarımları, logo tasarım, web site, web tasarım, internet sitesi tasarımı, internet sitesi, site fiyatları, 

Nas Grafik Hızlı Talep Formu !

Web Site Tasarımı, SEO Hizmeti, Kurumsal Kimlik ve tüm hizmetlerimiz için Hemen Hızlı Talep Formumuzu Doldurun. Aynı Gün İçinde referans web sitelerimiz ile fiyat teklifinizi hazırlayalım.