nasgrafik.com "Nas Grup" Şirketler Grubu'na Aittir.
0216 419 00 10 ● nasgrafik@gmail.com

Web Programlama

 

Tek bir kalıba sığdırılmayacak kadar geniş bir alana yayılabilen Web Programlama, belli tanımların dışında kalan, birçok alanda bilgi sahibi olabileceğiniz gibi, bu bilgilerinizi de en iyi şekilde harmanlayarak kullanma becerilerinizi ön plana çıkartmanız gereken bir olaydır. Web Programlamayı tek bir cümlede anlatmak imkansız dersek yeridir. Çünkü tüm zamanların en fazla ilgi uyandıran ve ihtiyaç duyulan bir alan olması nedeniyle, tek bir tanıtımla işin içinden çıkmamız mümkün değildir. Web Programlama ne kadar karmaşık ve önemliyse, bir web programcısı da, aynı şekilde birçok konuda bilgi sahibi ve birçok konuda deneyimleriyle sabitlenmiş bir geçmişse sahip olan kişilere diyebiliriz. Ayrıca bir bilgiye sahip olarak web programlayıcısı kalınacağını sanıyorsanız, yanılıyorsunuz.

 

Her geçen gün yeni bir uygulama ve yeni bir bilgiyle karşılaştığımız internet dünyasında bilgilerinizi daima taze tutmalısınız. Sürekli olarak farklı alanlara yoğunlaşarak, web programlama alanına katabileceği yeni bilgiler ve yeni programlamalarla birlikte, sürekli bir çalışma ve kendini güncelleyip, tazelemeye ihtiyaç duyulacaktır.

 

Buna bir örnek vermek gerekirse; normal şartlarda bir sitenin tasarımının, kodlamasının, SEO çalışmalarının ve işleyişinin sağlanmasının birkaç kişi, hatta her birini farklı birinin yapması gerekir. Fakat işler böyle yürümüyor. Bir web programcısı, bu saydığımız işlemlerin tamamından bilgi sahibi olması gerekir. Ayrıca bunların yanı sıra, Web Programlama dillerinden önce, HTML, DOM veya CSS gibi dillerden en az birini bilmesi ve hakim olması beklenir.

 

Etiketler:css, web programlama, internet sitesi, html, css, javascript, dom, php, web sitesi, web tasarım, logo tasarım

Nas Grafik Hızlı Talep Formu !

Web Site Tasarımı, SEO Hizmeti, Kurumsal Kimlik ve tüm hizmetlerimiz için Hemen Hızlı Talep Formumuzu Doldurun. Aynı Gün İçinde referans web sitelerimiz ile fiyat teklifinizi hazırlayalım.